הכנסת תבחן אפשרות ללגליזציה של מריחואנה ?!

 • מאת:

  admin
 • קטגוריה:

  חדשות
 • תאריך:

  06 יוני, 2011
banner
banner

בעקבות הכתבה שפורסמה בשבוע שעבר על דו"ח האו"ם שהצהיר על כשלון המלחמה העולמית בסמים, פורסמה היום ידיעה לא פחות מרעישה באתר ואללה שכותרתה היא:

"הכנסת תבחן אפשרות ללגליזציה של מריחואנה" תקציר הכתבה הוא זה:
בעקבות דו"ח האו"ם שנכתב בידי ועדה בראשות המזכ"ל לשעבר, קופי ענאן, יו"ר ועדת הסמים של הכנסת טאלב א-סנע הציע כי גם בישראל ידונו בנושא, בעקבות הכישלון במלחמה בסמים קלים

הוועדה למלחמה בסמים של הכנסת תדון בשבועות הקרובים בדו"ח האו"ם בנושא סמים ששפורסם בשבוע שעבר והציע לבחון את האפשרות של לגליזציה של סמים קלים. כך אמר אמש (ראשון) יו"ר הוועדה, ח"כ טאלב א-סנע (רע"מ-תע"ל) לוואלה! חדשות. עם זאת, יש להדגיש כי ייתכן שממצאי הוועדה יהיו שונים בתכלית מאלה שהתקבלו בדו"ח וייתנו אסמכתה למדיניות הקיימת היום, האוסרת על שימוש וסחר בכל סם שהוא.

לקריאת הכתבה המלאה: כאן

מציאות או סתם פרסום פופוליסטי של ואללה? הזמן יגיד. בעיקר עם הדגשת המשפט "עם זאת, יש להדגיש כי ייתכן שממצאי הוועדה יהיו שונים בתכלית מאלה שהתקבלו בדו"ח וייתנו אסמכתה למדיניות הקיימת היום, האוסרת על שימוש וסחר בכל סם שהוא" , כלומר שכרגיל כמו ברוב המקרים, ישראל מצהירה שגם כאן, המסקנות שיתקבלו בבחינת עין השלטון הישראלית יהיו שונות מהמסקנות שהוסקו בעולם או במילים אחרות – בא ההון אל השלטון ואמר לו. נכון להיום נראה שמריחואנה חוקית בישראל היא עדיין חלום רחוק המצוי בעיקר בכותרות של ואללה.

מה דעתכם על המהלך?


אהבתם את הפוסט? שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!

תגובות

2 תגובות למאמר “הכנסת תבחן אפשרות ללגליזציה של מריחואנה ?!”

 1. admin
  יוני 6, 2011

  מהלך מעניין , הלוואי שיעבור אך לצערנו בישראל כמו בישראל לא השיקולים הענייניים הם אלו שקובעים

 2. יורם
  יוני 6, 2011

  כמו שכתבתם בישראל כבר מאוד קשה להאמין שמשהו חיובי יכול לקרות ושבאמת הממשלה תקשיב לאזרחים ותקשיב לוועדה של אנשים רציניים מאוד שאומרים בפה מלא "מדיניות אכיפת הסמים נכשלה !!!" זהו זה נאמר בקול רם. אפשר להתחיל לדמיין עולם טוב יותר שבוא לאזרחים יש את הכוח להחליט על החיים שלהם ומנסים לדבר אתם לחנך אותם ולא להרביץ להם ולהכניס אותם לכלא לבית ספר לפשע. האו"ם לוקח אחריות בגלל שארה"ב כבר מזמן בגדה בכל העולם בשם הדולר. הכל עניין של כסף ושל מאבקי כוחות. היכולת של האו"ם לומר את שנאמר כבר מראה שכוחה של ארה"ב מצטמצם ושהעולם משתנה. הבעיה הגדולה שלנו פה בישראל זה שאנחנו בסיס צבאי של ארה"ב במזרח התיכון מה שסביר להניח יגרום לנו לקבל את ההחלטה של ה FDA לא לקבל את מסכנות הוועדה של האו"ם. המון פסיקים וקיצורים וראשי תיבות בגלל צמח אחד פשוט שיכול לגדול בכל גינה ובכל ארון ויכול לטפל בכמות מדהימה של בעיות רפואית וגם לרפא את חלקן. ונסיים בתקווה . כל עוד בלבב פנימה נפש יהודי...עוד חולמים להיות עם חופשי בארצנו.

הוספת תגובה:


evetopics