הרצאה: מערכת ויסות ביולוגית חדשה בבריאות ובחולי

הרצאה מצולמת של הפרופסור רפאל משולם (החוקר הוותיק והראשון לבודד את החומר הפעיל בקנביס) באוניברסיטה העברית בירושלים בנושא מערכת ויסות ביולוגית חדשה בבריאות ובחולי....

 • מאת:

  admin
 • קטגוריה:

  סרטים
 • תאריך:

  26 אוקטובר, 2009
banner
banner

הרצאה: מערכת ויסות ביולוגית חדשה בבריאות ובחולי

הרצאה מצולמת של הפרופסור רפאל משולם (החוקר הוותיק והראשון לבודד את החומר הפעיל בקנביס) באוניברסיטה העברית בירושלים
בנושא מערכת ויסות ביולוגית חדשה בבריאות ובחולי.


אהבתם את הפוסט? שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
  

תגובות

2 תגובות למאמר “הרצאה: מערכת ויסות ביולוגית חדשה בבריאות ובחולי”

 1. מנחם ךהב
  דצמבר 11, 2009

  לדעתי צריך לבטל את ההגבלות החוקיות על כל הסמים. ההגבלות ולא הסמים הם הסיבה לפשע הקשור לשימוש בסמים. במקביל יש להגביר מאמצעות חינוך, את המודעות לסכנות ולתועלת שיש בסמים.

 2. שרון
  פברואר 21, 2010

  אני אחות במרפאת שיקום כאב ולשמחתי אנחנו מרבים בשליחת מטופלים לקבל אישור לטיפול בקנביס הרפואי ולשמחתי יש מידע על שיפור בהרגשתם.
  יש לי בכל זאת השגה אחת קשה להצעתך - לא ההגבלות על הסמים הם הסיבה לפשעים אלא בכל זאת הסמים- הסמים, ולא כטיפול תרופתי, גורמים להתמכרויות קשות עד לאבדן צלם אדם -וכמי שטיפלה שנים רבות בבאר שבע בנרקומנים אני יודעת את השטח- אדם שנחשף שוב ושוב לחומר הממכר שבסמים ואפילו אלכוהול מידרדר במהירות להתמכרות הסמים משמשים לו כמזון גופני עד שאין לו צורך במזון וגם לריגוש נפשי דבר שגורם לאובדן הכרה צלולה ,שינויים בחשיבה ושיפוט - מכל אילה יש נזקים גופניים קשים מאוד ובלתי הפיכים ושנויים נפשיים התנהגותיים הגורמים לפשעים, תאונות וכו. לכן כן - חייבים אמ\נחנו כחברה לאסור את השימוש ולאסור ולכלוא את המוכרים ולטפל במשתמשים המכורים.
  שנושא הקנביס הרפואי יש לעשות עוד ועוד מחקר ולתת אור ירוק לקידם הנושא- המטרה העליונה היא שיפוא איכות חיים של חולים סובלים. בתוך זה יש לתת חינוך נכון לשימוש בחומרים.
  זו איוולת להגיד שבאופן גורף יש תועלת בשימוש בסמים
  -אסור לאנוס למשל - והאיסור הוא לא זה מבגביר את מספר האנסים אלא המחלה שלהם
  אסור לגנוב- ולא האיסור מגביר את מספר הגנבים אלא המחלה שלהם

הוספת תגובה:


evetopics