רומולן : Romulan

  • מאת:

    admin
  • קטגוריה:

    R
  • תאריך:

    07 נובמבר, 2012
banner
banner

זן: אינדיקה (Indica)
מקורות: Cali strain x White Rhino
זמן פריחה: 56-60 יום
קציר:  אמצע אוקטובר

בשנת 1996 רכשו Federation Seed את רומולן כזן מלא, בניסיון להציל אותו מהכחדה. חיילים משוחררים מווייטנאם הביאו את הזן בשנות השבעים של המאה הקודמת – מקליפורניה לקולומביה הבריטית, וגידלו אותו באי ונקובר. זן זה נקרא כך משום שאנשים התבדחו על כך שה'היי' שגורם הזן "יכול לעוות לך את הראש", וליצור קמטים ועיוותים בראש הדומים לאלו שיש לגזע הלוחמים בשם זה בסדרת "מסע בין כוכבים".

Federation Seed רכשו את רומולן בצורה של ייחורים, ולכן הם היו נקביים לחלוטין. לאחר הכלאתו עם הזן זוכה פרס גביע הקנביס – קרנף לבן (White Rhino) זכרי, הכליאו אותו המגדלים של הפדרציה 11 פעמים על מנת לייצב את המין לרמה של זן רומולני היברידי טהור ב-97 אחוז. בתהליך הברירה שבכל הכלאה הועדפו הצמחים הגדולים והחזקים יותר על פני אלו שצמחו מהר יותר, למרות שזמן ההבשלה נותר סביר לחלוטין ועמד על כ-8 שבועות. כתוצאה מכך, כעת זרעי הרומולן הם הומוגניים, חזקים ומניבים יותר.

צמח זה, עם הגבעול הסגול שלו, מסתעף באופן נרחב, ולכן פחות מתאים לגידול בשיטת SOG, ויותר מתאים לגידול במיקומים שמנצלים את ההסתעפויות והנביטות המרובות שלו. רומולן – צמח עם מאפייני אינדיקה  מובהקים – הוא נמוך וסבוך עם עלים ירוקים כהים וניצנים עבים. למרות שהוא עדיין מניב כמות פרחים ממוצעת, לא איבד הרומולן את היכולות הממסטלות שלו, וטוען לתואר הזן החזק ביותר של הפדרציה. בגידול בחוץ, צמח זה יניב 250 ג'  של גושים הדוקים לכל צמח בוגר לגמרי. לצמח זה מתאים יותר אקלים יבש מאחר והניצנים, העבים והסבוכים, רגישים לעובש.

מהרומולן ניתן להפיק גם חשיש מיוחד עם השפעות חזקות. סביר שהוא ידביק אותך לספה ויקשה עליך לשמור על ריכוז. מבחינה רפואית, מריחואנה זו הראתה תוצאות מצוינות בטיפול בכאבים כרוניים. בנוסף לפופולריות הגואה שלו בקולומביה הבריטית, יש לרומולן גם בסיס איתן של מעריצים בטקסס ובעוד מקומות רבים אחרים בעולם…

Romulan


אהבתם את הפוסט? שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!

אין אפשרות להוסיף תגובות.


evetopics