שמן המפ (מריחואנה , קנביס) וסרטן

 • מאת:

  admin
 • קטגוריה:

  כללי
 • תאריך:

  30 נובמבר, 2009
banner
banner

הצהרת מדיניות חדשה הונפקה על ידי קולג' הרופאים האמריקני ((ACP
המאמצת את השימוש במריחואנה רפואית.
הקבוצה שחקרה את הקשר החיובי שבין מריחואנה וסרטן דחקה בממשל לבטל את החרם המוטל על טיפול בעזרת קנביס רפואי. כשהגיעו לידי ה ACP תוצאות המחקר העוסק במריחואנה וסרטן, הקבוצה קיבלה עידוד להמליץ על שימוש בגרסאות הלא ניתנות לעישון של ה-THC , שהוכחו כבעלות תכונות מרפא במגוון סוגים של מחלות.
הקבוצה , שמוקמת בפילדלפיה ומהווה את הקבוצה השנייה בגודלה של רופאים בארה"ב, ציטטה מספר מחקרים שונים המקשרים בין מריחואנה לבין טיפול בסרטן. הרופאים הכירו ביישומי המריחואנה הרפואית לטיפול בהקאות ובחילה המשויכות בעיקר לחולי סרטן שעוברים טיפולים כימותרפיים ובטיפול במצבים של אובדן משקל חמוד המשוייך לאיידס ומחלות אחרות.

הקבוצה הצהירה שמריחואנה רפואית נהיית מקושרת יותר ויותר לטיפול בסרטן בשל התכונות האנטי קרצינוגניות שלה שאחראיות למניעה או להפרעה של התפתחות הסרטן. במחקר שביצעו על קנביס וסרטן, הקבוצה גילתה שהקנבינואידים יכולים לייצר אופציה טיפולית במהלך הטיפול בחולי סרטן בעיקר באלו הסובלים מרמה גבוהה של התפשטות סרטנית בגופם.

הACP גם עודדו את הממשלה להתיר את השימוש במריחואנה רפואית – דבר שיועיל למליוני אנשים החולים בסרטן ובשאר מחלות סופניות. הקבוצה גם סיפקה גם קיטעי וידאו המסבירים את הקשר בין טיפול בעזרת מריחואנה רפואית לסרטן – כמו כן נכללו עדויות של אנשים שנרפאו.

עמדת הארגון הבינלאומי לאמיתות רפואיות (The International Medical Verities Association)
היא לטובת שמן המפ בעל ריכוז THC גבוה לטיפול עיקרי בסרטן. הארגון מעוניין לרשום את שמן הקנביס בפרוטוקולים כטיפול לסרטן. אפילו המדע הרפואי מעדיף את האפקטים הטיפוליים של שמן ההמפ. מחקרים רבים הראו קשר חיובי בין שימוש במריחואנה לטיפול בסרטן. הוא נכלל בפרוטוקול העדיפויות יחד עם עוד חמישה חומרים הכוללים sodium bicarbonate, selenium, chloride, iodine, ו Alpha Lipoic.

בהתבסס על כמה מחקרים המקשרים בין מריחואנה רפואית לסרטן, שמן ההמפ הוכר בתור אחד התוצרים בעלי היכולת הגדולה ביותר בהסטוריה. הוא נחשב כמזון לאנשים בעלי תזונה לקויה , בגלל חומצות השומן הרבות הנמצאות בו כמו כן אומגה-3 ואומגה-6 ביחס. צמח ההמפ שימש להכנת תה רפואי וסם-חיים תודות למרכיבים המרפאים שבו. ולכן , המדע הרפואי של היום מעדיף מרכיבים כגון זה לשימוש כחומר פעיל.

גם את הגרסה החוקית של שמן ההמפ כמו גם גרסתו "הלא חוקית".


תודה לאסף על הקישור לכתבה.

http://www.cannabisni.com/medicinal-cannabis-news/392-hemp-marijuana-cannabis-oil-and-cancer


אהבתם את הפוסט? שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!

תגובות

10 תגובות למאמר “שמן המפ (מריחואנה , קנביס) וסרטן”

 1. צמח פלא
  דצמבר 31, 2009

  אני חושב שזה הרבה יותר מטיפול "עדיף" לסרטן,
  אלא לעומת כימוטרפיה הקנביס הוא כשמיים וארץ,

  ראיתי עדויות של חולים שנרפאו מסרטן סופני תוך חודש,
  עם טיפול שכולל כמעט 0 תופעות לוואי וידידותי לגוף ולנפש.

  צמח פלאי, זה פשוט שערוריה שהממשל עדיין מונע את הטיפול הזה מחולים,
  יכלו בכל הזמן הזה להציל מיליונים של חולים שמתו ביסורי תופת קשים. חרפה גדולה.

 2. קנבוס
  ינואר 11, 2010

  "אני חושב שזה הרבה יותר מטיפול “עדיף” לסרטן,
  אלא לעומת כימוטרפיה הקנביס הוא כשמיים וארץ,"

  לא שמעתי על קנביס כתחליף לכימותרפיה אלא כעוזר לתופעות הלואי
  אשמח לשמוע ויתר פרטים על מה שכתבת וראית.
  תודה ושבוע טוב

 3. צמח פלא
  ינואר 11, 2010

  לא שמעת כי לא רוצים שתדע דברים שכאלה.

  אבל מחקרים חדשים בכל העולם מראים שהTHC מסוגל להרוג תאי סרטן במגע ישיר. חוץ מזה הוא מעורר את המערכת החיסונית של הגוף גם כן להרוג תאי סרטן.

  אני מציע לך לחפש באינטרנט. במיוחד ביוטיוב- RICK SIMPSON- RUN FROM THE CURE
  ריק סימפסון הוא יצרן של שמן THC מרוכז (שכל אחד יכול להכין באופן פרטי) שבעזרתו חולים רבים ראו ישועה. כולל חולי סרטן סופני שהרופאים אמרו נואש- החולים נרפאו תוך תקופת טיפול של כמה חודשים.

  שווה לראות את מה שחברות התרופות לא רוצות שנדע, מהסיבה הפשוטה זה מפסיד להם כסף.

 4. admin
  ינואר 11, 2010

  מעניין מאוד מה שאתה אומר לגבי הסרטן , האם יש מחקר *מדעי* עם דגש על מדעי שתומך בעניין זה ? נשמח לפרסם אותו אם תוכל לספק אחד כזה , הרי כמו שיש לחברות התרופות אינטרס לא לפרסם את זה , יש היום גופים רבים שיש להם אינטרס גדול כן לפרסם את זה...
  אז אני בטוח שיש לזה איזה סימוך שהוא לא רק מהסרטים ביו-טיוב אלא מגובה במחקר רציני.

 5. צמח פלא
  ינואר 11, 2010

  אתה יכול לראות את הסרטים גם בבלוג שלי.
  medicanna.blogspot.com

 6. ליאור
  מרץ 12, 2010

  אני לא מבין למה כל מה שלא כלכלי לבעלי ההון הפוליטיקאים פתאום אומרים שזה אסור נמאס כבר מהקשר הישיר בין הון לשילטון קארל מרקס צדק עוד לפני הרבה שנים, עובדה שהאלכוהול חוקי כי יש בזה אינטרס וישנם חברות גדולות עיקריות שמשווקות את הבקבוקים שהולכים בשוק אבל מריחואנה?! כל ילד יכול לגדל צמח בר שיגדל ממילא אם הזרע יפול לאדמה צריך להקים קואליציה חזקה אשר מדיניותה מתירה שימוש חופשי במריחואנה אך מדיניות שתדאג לאכוף מעבר לסמים אמיתיים ובכלל שימוש בסמים ואלכוהול כי המריחואנה זוהי תרופת האנושות, עלינו לחזק את הדעה הרווחת בעד מריחואנה בקרב המבנה החברתי ולמכור להם את האמת על תרופת העל הזאת

 7. דנה
  דצמבר 19, 2011

  האם יש למישהו עוד מידע על השמן של ריק סימפסון? מישהו שמע על אנשים (לא רק מהסירטונים ביו טיוב) שזה עזר להם? האם יש מישהו מהמגדלים של המריחואנה הרפואית שיודעים להכין את השמן כפי שמוסבר בסירטונים? אימי חולת סרטן מפושט במצב מתקדם, שממתינה לאישור לצריכה רפואית. האם מישהו יכול לעזור לי במידע אמיתי כלשהו בנוגע השמן הזה ?

 8. אביחי
  מאי 6, 2013

  תסלחו לי רבותי. אני משתמש בשמן המפ ואין בזה THC בכלל.

 9. עדי
  מאי 6, 2013

  מה לגבי חוליי פוסט טראומה וpms????האם יש התוויה לדבר כזה?

 10. מרינא
  ינואר 15, 2015

  האם ידוע מאיפה ניתן להשיג שמן קנאביס אמיתי? ממש דחוף בבקשה תעזרו

הוספת תגובה:


evetopics