קנדוק

קנדוק ישראל – פיתוח זנים וגידול קנאביס רפואי

חברת קנדוק בע"מ, מחלוצות הענף בישראל, מגדלת קנאביס רפואי איכותי ברישיון משרד הבריאות החל משנת 2009. בתחילת דרכה חילקה בהנחיית המדינה קנאביס רפואי למטופליה ללא עלות.

קנדוק, חרטה על דגלה עקרונות מרכזיים המובילים את צוותה מתחילת הדרך ועד היום: אמינות ויושרה, איכות וחדשנות בגידול זנים ושירות מסור למטופליה.

מרגע הקמתה, שוקדת קנדוק תוך הקשבה לצרכיו של המטופל על:

גידול הקנאביס הרפואי בתנאים האופטימאליים,

לימוד מעמיק להבנת השפעות הקנאביס על המטופל

פיתוח זנים להרחבת הטיפול במגוון מחלות ותסמינים.

חוות הגידול של 'קנדוק' הנמצאת בצפון הארץ, מנוהלת בצורה קפדנית בשילוב טכנולוגיות מתקדמות המבטיחות אספקה איכותית ורציפה של זני קנאביס רפואי תוצרת כחול-לבן.

הצוות העומד בראשה, כולל אנשי אקדמיה ואגרונומים מהשורה הראשונה בארץ ובעולם, בעלי ידע תיאורטי ומעשי נרחב בשיטות גידול חקלאיות ובטיפול באמצעות הקנאביס הרפואי.

הזנים והמוצרים של חברת קנדוק

חברת קנדוק מפתחת ומגדלת מגוון גדול של זני קנאביס רפואי המורכבים הן ממשפחת הסאטיבה והן ממשפחת האינדיקה. כל זן הינו ייחודי ושונה בהרכבו הגנטי ומכיל ריכוזים שונים של חומרים פעילים. כל זן ניתן לשימוש במהלך שעות היום או במהלך שעות הלילה והשפעותיו מגוונות ומתבטאות בין השאר בהקלה על כאבים חזקים, סיוע בשינה טובה יותר, הגברת התיאבון, שיפור מצב הרוח ועוד. כל זן הינו ייחודי ובעל סגולות שונות, לכן מטופלי קנדוק יכולים להתנסות במגוון הזנים ולבחור את הזן המתאים ביותר עבורם.

שמנים "זניים"  

חברת קנדוק מספקת למטופליה מגוון רחב של שמנים "זניים". כל סוג של שמן מופק מזן ייחודי של פרחי קנאביס ומכיל ריכוזים שונים של חומרים פעילים. כל שמן בעל סגולות הייחודיות לזן ממנו הופק. לכן, צוות ההדרכה ממליץ למטופלי קנדוק להתנסות במגוון השמנים ה"זניים" שלנו ולאחר מכן לבחור את השמן הזני המתאים ביותר עבורם. השמנים הזניים של קנדוק מסייעים בהקלה על כאבים פיזיים ובחילות, מגבירים תאבון, משפרים את מצב הרוח ועוד. השמנים מהווים פתרון אולטימטיבי עבור מטופלים בגילאים צעירים, מטופלים שאינם יכולים או מעוניינים לעשן וכן עבור מטופלים שומרי שבת.

סיגריות מגולגלות מכל זן

הסיגריות המגולגלות של קנדוק מכילות 100% קנאביס מכל אחד מהזנים של קנדוק.  השמנים של קנדוק


אהבתם את הפוסט? שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!

evetopics