IMC חקלאות

IMC חקלאות
IMC חקלאות – ספק קנביס רפואי:
"חברת אי.אם.סי חקלאות בע"מ, שהוקמה בשנת 2010, הינה חברה חקלאית המאושרת על ידי משרד הבריאות לעסוק בחקלאות בתחום הקנאביס הרפואי. אי.אם.סי חקלאות בע"מ, החלה בחלוקת הקנאביס הרפואי כבר באוקטובר 2008 מתוך תחושת שליחות כאשר היא שמה כנר לרגליה את אספקת התרופה האיכותית ביותר עבור מטופליה וזאת על מנת להקל עליהם במכאוביהם ובמחלותיהם. איכות זני הקנאביס של אי.אם.סי חקלאות בע"מ הינה הטובה ביותר כיום בשוק ואף עומדת בסטנדרטים בינ"ל.

חברת אי.אם.סי חקלאות בע"מ עומדת בכל התקנים הנדרשים על ידי הרשויות השונות ולצורך אספקת התרופה האיכותית ביותר, הקימה החברה מערך גידול חקלאי מבוקר המאפשר שליטה ובקרה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות אחר גידול הקנאביס והפיכתו לגידול איכותי בקנה מידה בינלאומי.

חברת אי.אם.סי חקלאות בע"מ מספקת את הכמות החודשית של הקנאביס ישירות לבית הלקוח לכל מקום בארץ ובמיוחד לפריפריה בעלות שווה לכל כיס. כמו כן לאלו המתקשים בעישון הקנאביס, אי.אם.סי חקלאות מציעה מגוון אפשרויות חלופיות כמו עוגיות המכילות קנאביס, שימוש בפרחי הקנאביס כחליטת תה ושימוש בשמן. אי.אם.סי חקלאות בע"מ מגדלת מספר רב מאוד של זני קנאביס כך שאפשרויות התאמת הזן המתאים ללקוח הנן רבות ומגוונות.

אי.אם.סי חקלאות בע"מ מאחלת ללקוחותיה בריאות ואריכות ימים."

בדיקות מעבדה של זנים:
בדיקות רמות THC של זנים

תוצאות בדיקות מעבדה

מעוניינים לעבור אל ספק זה? מלאו את הטופס:

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך (חובה)

תעודת זהות (חובה)

ספק נוכחי (חובה)

טלפון (חובה):

מה הסיבה בגללה אתה מעוניין לעבור ספק?


אהבתם את הפוסט? שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!

evetopics